satın almak BYCHPS ile HA4P5002-5Z
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 10 V ~ 40 V, ±5 V ~ 20 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 5mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-PLCC (9x9) |
| Dönüş oranı: | 1300 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-LCC (J-Lead) |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 75°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HA4P5002-5Z |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer Amplifier 1 Circuit 20-PLCC (9x9) |
| Açıklama: | IC OPAMP BUFFER 110MHZ 20PLCC |
| Güncel - Tedarik: | 8.3mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 220mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 2µA |
| Amplifikatör Tipi: | Buffer |
| -3dB Bant Genişliği: | 110MHz |
| Email: | [email protected] |