satın almak BYCHPS ile HAC60B150H-10
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 48 ~ 660 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 90 ~ 140VAC |
| Fesih Stili: | Stud |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | HAC |
| röle Tipi: | Contactor |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Hockey Puck |
| çıkış Tipi: | AC |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HAC60B150H-10 |
| Yük akımı: | 150A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Açıklama: | SOLID STATE RELAY 600 V |