satın almak BYCHPS ile HCF4054M013TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SO |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | HCF4054M013TR |
| arayüzey: | - |
| Ekran tipi: | LCD |
| Rakamlar veya Karakterler: | - |
| Açıklama: | IC LCD DRIVR 4SEG W/LATCH 16SOIC |
| Güncel - Tedarik: | - |
| yapılandırma: | 4 Segment |
| Email: | [email protected] |