satın almak BYCHPS ile HCF4093YM013TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-SO |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100, 4000 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | 497-14376-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Giriş Sayısı: | 2 |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Yayılım Gecikmesi V @ Max CL: | 130ns @ 15V, 50pF |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HCF4093YM013TR |
| Mantık türü: | NAND Gate |
| Mantık Seviyesi - Düşük: | 0.9 V ~ 4 V |
| Mantık Seviyesi - Yüksek: | 3.6 V ~ 10.8 V |
| Özellikler: | Schmitt Trigger |
| Genişletilmiş Açıklama: | NAND Gate IC 4 Channel Schmitt Trigger 14-SO |
| Açıklama: | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO |
| Güncel - Normal (Max): | 20µA |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 6.8mA, 6.8mA |
| Email: | [email protected] |