satın almak BYCHPS ile HCF4556BEY
Garanti ile satın alın
| Gerilimi Kaynak: | Dual Supply |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 20 V |
| tip: | Decoder/Demultiplexer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-DIP |
| Dizi: | 4000B |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HCF4556BEY |
| bağımsız Devreler: | 2 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Decoder/Demultiplexer 1 x 2:4 16-DIP |
| Açıklama: | IC DECODER/DEMUX 1:4 16-DIP |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 6.8mA, 6.8mA |
| Devre: | 1 x 2:4 |
| Email: | [email protected] |