satın almak BYCHPS ile HPF-L
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Dizi: | HPF |
| Diğer isimler: | HPFL |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Panel Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HPF-L |
| Sigorta Tipi: | Holder |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 13/32" Dia x 1 3/8" L (10.3mm x 34.9mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | BBS |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Holder 5A 600V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Açıklama: | FUSE HOLDER CART 600V 5A PNL MNT |
| Güncel Beğeni: | 5A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |