satın almak BYCHPS ile HV892K7-G
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-DFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-WDFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HV892K7-G |
| Genişletilmiş Açıklama: | Liquid Lens PMIC 10-DFN (4x4) |
| Açıklama: | IC LED DRIVER LENS 10WDFN |
| Güncel - Tedarik: | 8mA |
| Uygulamalar: | Liquid Lens |
| Email: | [email protected] |