satın almak BYCHPS ile HVR6800003603JAC00
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±200ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm) |
| Dizi: | HVR68 |
| Direnç (Ohm): | 360k |
| Güç (Watt): | 1W |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HVR6800003603JAC00 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 360k Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film |
| Açıklama: | RES 360K OHM 1W 5% AXIAL |