satın almak BYCHPS ile IPW60R250CP
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 3.5V @ 440µA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PG-TO247-3 |
| Dizi: | CoolMOS™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 250 mOhm @ 7.8A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 104W (Tc) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-247-3 |
| Diğer isimler: | IPW60R250CPFKSA1 SP000310511 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | IPW60R250CP |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1200pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 35nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 650V 12A (Tc) 104W (Tc) Through Hole PG-TO247-3 |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 650V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 650V 12A TO-247 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 12A (Tc) |