satın almak BYCHPS ile ISL3159EIRZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-DFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 28mV |
| Protokol: | RS422, RS485 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 1/1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL3159EIRZ |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 10-DFN (3x3) |
| dubleks: | Half |
| Açıklama: | IC TXRX 5V RS485 RS422 10DFN |
| Veri hızı: | 40Mbps |
| Email: | [email protected] |