satın almak BYCHPS ile ISL6227HRZ-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 5 V ~ 28 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-QFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ~ 100°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL6227HRZ-T |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Controller, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 28-QFN (5x5) |
| Açıklama: | IC CONTROLLER DDR, DDR2 28QFN |
| Uygulamalar: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |