satın almak BYCHPS ile ISL84780IR-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Süresi (Ton, Toff) (Maks.): | 20ns, 14ns |
| Anahtar Devresi: | SPDT |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TQFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 600 mOhm |
| Devre sayısı: | 4 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 2:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ISL84780IR-T |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4 Circuit IC Switch 2:1 600 mOhm 16-TQFN (3x3) |
| Açıklama: | IC SWITCH QUAD SPDT 16TQFN |
| Akım - Sızıntı (IS (kapalı)) (Maks.): | 3nA |
| Diyafoni: | -98dB @ 100kHz |
| Şarj Enjeksiyonu: | -97pC |
| Kanaldan Kanalla Eşleştirme (ΔRon): | 130 mOhm |
| Kanal Kapasitesi (CS (kapalı), CD (kapalı)): | 62pF |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |