satın almak BYCHPS ile ISL9506HRZ-T
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 40-QFN (6x6) |
| Dizi: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | PWM Signal |
| Çıkış Fazları: | 3 |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ~ 100°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 3 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | ISL9506HRZ-T |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz ~ 500kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 40-QFN (6x6) |
| Görev Döngüsü (Maks.): | - |
| Açıklama: | IC REG CTRLR BUCK 40QFN |
| Kontrol Özellikleri: | Enable, Power Good |
| Saat Senkronizasyonu: | No |
| Email: | [email protected] |