satın almak BYCHPS ile ISL97682IRTZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 4V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 26.5V |
| Gerilim - Çıkış: | 45V |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TQFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL97682IRTZ |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 600kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 100mA 16-TQFN (3x3) |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 16TQFN |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 100mA |
| Uygulamalar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |