satın almak BYCHPS ile IXDD409YI
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 35 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-263 (D²Pak) |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | 10ns, 10ns |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Diğer isimler: | Q2203437 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Üretici parti numarası: | IXDD409YI |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | 0.8V, 3.5V |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Kapı Tipi: | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting TO-263 (D²Pak) |
| Sürülen Yapılandırma: | Low-Side |
| Açıklama: | IC HIGH CURR GATE DRVR 9A TO-263 |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | 9A, 9A |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Single |
| Email: | [email protected] |