satın almak BYCHPS ile JAN1N5647A
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 33.3V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 53.9V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 37.1V |
| Tek Yönlü Kanallar: | 1 |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-13 (DO-202AA) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/500 |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 1500W (1.5kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-13 |
| Diğer isimler: | 1086-15801 1086-15801-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JAN1N5647A |
| Açıklama: | TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO13 |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 28A |