satın almak BYCHPS ile JAN1N5809URS
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 875mV @ 4A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 100V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | B, SQ-MELF |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/477 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 30ns |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | SQ-MELF, B |
| Diğer isimler: | 1086-19441 1086-19441-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JAN1N5809URS |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 100V 3A Surface Mount B, SQ-MELF |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 100V 3A BPKG |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 100V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 3A |
| Vr, F @ Kapasitans: | 60pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |