satın almak BYCHPS ile JANS2N2222AUBC
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 50V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 1V @ 50mA, 500mA |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 3-SMD |
| Dizi: | * |
| Güç - Max: | 500mW |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 3-SMD, No Lead |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JANS2N2222AUBC |
| Frekans - Geçiş: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 800mA 500mW Surface Mount 3-SMD |
| Açıklama: | NPN TRANSISTOR |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 10µA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 800mA |
| Email: | [email protected] |