satın almak BYCHPS ile JANTX1N1190R
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.4V @ 110A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 600V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-5 |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/297 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Diğer isimler: | 1086-15280-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Stud Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JANTX1N1190R |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 600V 35A Stud Mount DO-5 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 600V 35A DO5 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 10µA @ 600V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 35A |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |