satın almak BYCHPS ile K561M10X7RH5TL2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Kalınlığı (Max): | - |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm) |
| Dizi: | Mono-Kap™ K |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | K561M10X7RH5TL2 |
| kurşun Stil: | Straight |
| kurşun Aralığı: | 0.098" (2.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.062" (1.58mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 560pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Açıklama: | CAP CER 560PF 100V X7R RADIAL |
| kapasitans: | 560pF |