satın almak BYCHPS ile L12J1R5E
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±400ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) |
| Dizi: | 270 |
| Direnç (Ohm): | 1.5 |
| Güç (Watt): | 12W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Tubular |
| Diğer isimler: | OHL12J1R5E OHL12J1R5E-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 350°C |
| montaj Özelliği: | Brackets (not included) |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | L12J1R5E |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 12W |