satın almak BYCHPS ile L175J1R0E
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±400ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) |
| Dizi: | 270 |
| Direnç (Ohm): | 1 |
| Güç (Watt): | 175W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Tubular |
| Diğer isimler: | OHL175J1R0E OHL175J1R0E-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 350°C |
| montaj Özelliği: | Brackets (not included) |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | L175J1R0E |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 1 OHM 5% 175W |