satın almak BYCHPS ile L25J2K5E
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±260ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) |
| Dizi: | 270 |
| Direnç (Ohm): | 2.5k |
| Güç (Watt): | 25W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Tubular |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 350°C |
| montaj Özelliği: | Brackets (not included) |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | L25J2K5E |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 25W |