satın almak BYCHPS ile LCP02-150B1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | - |
|---|---|
| Gerilim - breakover: | - |
| Dizi: | LCP |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Diğer isimler: | 497-2558-5 |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LCP02-150B1 |
| Açıklama: | THYRISTOR 30A 8SOIC |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | - |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 30A |
| Güncel - Tut (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |