LGN2Z182MELC35
LGN2Z182MELC35
Parça Numarası:
LGN2Z182MELC35
Üretici firma:
Nichicon
Açıklama:
CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
Veri Sayfası:
1.LGN2Z182MELC35.pdf2.LGN2Z182MELC35.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile LGN2Z182MELC35
Garanti ile satın alın
Özellikler
Voltaj derecesi:180V
Hata payı:±20%
Dağı Kara Boyutu Yüzey:-
Boyut / Boyut:1.378" Dia (35.00mm)
Dizi:LGN
titrek elektrik akımı:2.7A @ 120Hz
polarizasyon:Polar
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial, Can - Snap-In
Diğer isimler:493-8283
LGN2Z182MELC35-ND
Çalışma sıcaklığı:-40°C ~ 105°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:27 Weeks
Üretici parti numarası:LGN2Z182MELC35
Ömür boyu @ Sıcaklık.:3000 Hrs @ 105°C
kurşun Aralığı:0.394" (10.00mm)
Empedans:-
Yükseklik - Oturmalı (Max):1.457" (37.00mm)
Genişletilmiş Açıklama:1800µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Açıklama:CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
kapasitans:1800µF