LLS1V822MELZ
LLS1V822MELZ
Parça Numarası:
LLS1V822MELZ
Üretici firma:
Nichicon
Açıklama:
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Veri Sayfası:
1.LLS1V822MELZ.pdf2.LLS1V822MELZ.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile LLS1V822MELZ
Garanti ile satın alın
Özellikler
Voltaj derecesi:35V
Hata payı:±20%
Dağı Kara Boyutu Yüzey:-
Boyut / Boyut:0.866" Dia (22.00mm)
Dizi:LLS
titrek elektrik akımı:3.47A @ 120Hz
polarizasyon:Polar
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial, Can - Snap-In
Diğer isimler:493-13927
LLS1V822MELZ-ND
Çalışma sıcaklığı:-40°C ~ 85°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:23 Weeks
Üretici parti numarası:LLS1V822MELZ
Ömür boyu @ Sıcaklık.:3000 Hrs @ 85°C
kurşun Aralığı:0.394" (10.00mm)
Empedans:-
Yükseklik - Oturmalı (Max):1.850" (47.00mm)
Genişletilmiş Açıklama:8200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Açıklama:CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
kapasitans:8200µF