satın almak BYCHPS ile LM1086IS-3.3/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 27V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 1.3V @ 1.5A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DDPAK/TO-263-3 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Diğer isimler: | *LM1086IS-3.3 *LM1086IS-3.3/NOPB LM1086IS-3.3 LM1086IS-3.3-ND LM1086IS33NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM1086IS-3.3/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1.5A DDPAK/TO-263-3 |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.3V 1.5A DDPAK |
| Akım - Çıkış: | 1.5A |
| Akım - Limiti (Min): | 1.5A |