satın almak BYCHPS ile LM25101ASD-1/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 9 V ~ 14 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-WSON (4x4) |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | 430ns, 260ns |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 296-41421-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM25101ASD-1/NOPB |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | 2.3V, - |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Yüksek Taraf Gerilim - Max (Önyükleme): | 100V |
| Kapı Tipi: | N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-WSON (4x4) |
| Sürülen Yapılandırma: | Half-Bridge |
| Açıklama: | IC GATE DVR HI/LO SIDE 8WSON |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | 3A, 3A |