satın almak BYCHPS ile LM2852YMXA-1.2/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.2V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 2.85V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 5.5V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-HTSSOP |
| Dizi: | SIMPLE SWITCHER® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | *LM2852YMXA-1.2/NOPB LM2852YMXA12NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM2852YMXA-1.2/NOPB |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 500kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG BUCK 1.2V 2A SYNC 14TSSOP |
| Akım - Çıkış: | 2A |