satın almak BYCHPS ile LM2937ESX-12/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 12V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 26V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 1V @ 500mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DDPAK/TO-263-3 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Diğer isimler: | LM2937ESX-12/NOPBDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM2937ESX-12/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 500mA DDPAK/TO-263-3 |
| Açıklama: | IC REG LDO 12V 0.5A DDPAK |
| Akım - Çıkış: | 500mA |
| Akım - Limiti (Min): | - |
| Email: | [email protected] |