satın almak BYCHPS ile LM3402HVMR/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 6V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 75V |
| Gerilim - Çıkış: | 73V |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Step-Down (Buck) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO PowerPad |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | LM3402HVMR LM3402HVMR-ND LM3402HVMRNOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM3402HVMR/NOPB |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 500mA 8-SO PowerPad |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRVR RGLTR DIM 500MA 8SO |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 500mA |
| Uygulamalar: | Lighting |
| Email: | [email protected] |