satın almak BYCHPS ile LM4140ACMX-2.5/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş: | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Hata payı: | ±0.1% |
| sıcaklık Katsayısı: | 3ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | Series |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Diğer isimler: | *LM4140ACMX-2.5/NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Gürültü - 10Hz ila 10kHz: | - |
| Gürültü - 0.1Hz ila 10Hz: | 2.2µVp-p |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM4140ACMX-2.5/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC |
| Açıklama: | IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC |
| Güncel - Tedarik: | 375µA |
| Akım - Çıkış: | 8mA |