satın almak BYCHPS ile LM4921ITLX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-DSBGA |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-UFBGA, DSBGA |
| çıkış Tipi: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | LM4921ITLX LM4921ITLX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 50mW x 2 @ 32 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM4921ITLX/NOPB |
| Özellikler: | DAC, I²S, Mute, Shutdown, SPI, Standby, Thermal Protection, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 20-DSBGA |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR .05W AB 20DSBGA |
| Email: | [email protected] |