satın almak BYCHPS ile LM49450SQ/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-WQFN (5x5) |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Diğer isimler: | LM49450SQ/NOPBDKR LM49450SQDKR LM49450SQDKR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 2.5W x 2 @ 4 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM49450SQ/NOPB |
| Özellikler: | 3D, DAC, Depop, I²C, I²S, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class D 32-WQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC AUDIO SUBSYSTEM 2.5W D 32WQFN |
| Email: | [email protected] |