satın almak BYCHPS ile LM4981SQX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 4.2 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-WQFN (4x4) |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | LM4981SQX LM4981SQX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 83mW x 1 @ 16 Ohm |
| Üretici parti numarası: | LM4981SQX/NOPB |
| Özellikler: | Depop, Shutdown, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 16-WQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO .083W STER AB 16SON |
| Email: | [email protected] |