satın almak BYCHPS ile LM5023MMX-2/NOPB
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 7.5 V ~ 45 V |
|---|---|
| Gerilim - Çalıştırma: | 12.8V |
| Gerilim - Arıza: | - |
| Topoloji: | Flyback |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| Dizi: | - |
| Güç (Watt): | 65W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış izolasyonu: | Isolated |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM5023MMX-2/NOPB |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Frekans - Anahtarlama: | 114kHz ~ 148kHz |
| Hata Koruması: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Converter Offline Flyback Topology 114kHz ~ 148kHz 8-VSSOP |
| Görev döngüsü: | - |
| Açıklama: | IC OFFLINE CTRLR PWM CM 8VSSOP |
| Kontrol Özellikleri: | Soft Start |
| Email: | [email protected] |