satın almak BYCHPS ile LM5027MHX-1/NOPB
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 13 V ~ 90 V |
|---|---|
| Topoloji: | Forward Converter |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-HTSSOP |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 1 |
| Output Yapılandırması: | Positive, Isolation Capable |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 3 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM5027MHX-1/NOPB |
| Görev, işlev: | Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz, 490kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 20-HTSSOP |
| Görev Döngüsü (Maks.): | 90% |
| Açıklama: | IC REG CTRLR FWRD CONV 20TSSOP |
| Kontrol Özellikleri: | Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| Saat Senkronizasyonu: | No |
| Email: | [email protected] |