satın almak BYCHPS ile LM5045SQX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 14 V ~ 100 V |
|---|---|
| Gerilim - Arıza: | - |
| Topoloji: | Full-Bridge |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-WQFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| Güç (Watt): | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış izolasyonu: | Isolated |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 33 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM5045SQX/NOPB |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Frekans - Anahtarlama: | Up to 2MHz |
| Hata Koruması: | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Converter Offline Full-Bridge Topology Up to 2MHz 28-WQFN (5x5) |
| Görev döngüsü: | - |
| Açıklama: | IC PWM CTRLR FULL BRIDG 28WQFN |
| Kontrol Özellikleri: | Frequency Control, Soft Start, Sync |
| Email: | [email protected] |