satın almak BYCHPS ile LM8333GGR8AXSX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.25 V ~ 2.9 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 49-MicroArray |
| Standartlar: | - |
| Dizi: | - |
| Protokol: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 49-VFBGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM8333GGR8AXSX/NOPB |
| arayüzey: | ACCESS.bus, I²C |
| Görev, işlev: | Controller |
| Genişletilmiş Açıklama: | Controller ACCESS.bus, I²C Interface 49-MicroArray |
| Açıklama: | IC MOBILE I/O COMPANION 49-MIC |
| Güncel - Tedarik: | 6mA |
| Email: | [email protected] |