satın almak BYCHPS ile LMH6514SQE/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 4 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-WQFN (4x4) |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Differential |
| Diğer isimler: | LMH6514SQE/NOPBDKR LMH6514SQEDKR LMH6514SQEDKR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMH6514SQE/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Variable Gain Amplifier 1 Circuit Differential 16-WQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC OPAMP VGA 600MHZ 16WQFN |
| Güncel - Tedarik: | 107mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Amplifikatör Tipi: | Variable Gain |
| -3dB Bant Genişliği: | 600MHz |
| Email: | [email protected] |