satın almak BYCHPS ile LMH6629SD/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 150µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-WSON (3x3) |
| Dönüş oranı: | 1600 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | LMH6629SD/NOPBTR LMH6629SDNOPB LMH6629SDTR LMH6629SDTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMH6629SD/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-WSON (3x3) |
| Açıklama: | IC OPAMP VFB 900MHZ 8WSON |
| Güncel - Tedarik: | 15.5mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 250mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 15µA |
| Amplifikatör Tipi: | Voltage Feedback |
| -3dB Bant Genişliği: | 900MHz |
| Email: | [email protected] |