satın almak BYCHPS ile LMK02000ISQ/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| tip: | Clock Conditioner |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-WQFN (7x7) |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 2:8 |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Çıktı: | LVDS, LVPECL |
| Diğer isimler: | LMK02000ISQ/NOPBDKR LMK02000ISQDKR LMK02000ISQDKR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 25 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMK02000ISQ/NOPB |
| Giriş: | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Frekans - Max: | 800MHz |
| Bölücü / Çarpan: | Yes/No |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Açıklama: | IC CLOCK CONDITIONER PREC 48WQFN |
| Email: | [email protected] |