satın almak BYCHPS ile LMX2581SQE/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| tip: | Frequency Synthesizer (RF) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-WQFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:5 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Çıktı: | Clock |
| Diğer isimler: | 296-35110-2 LMX2581SQENOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMX2581SQE/NOPB |
| Giriş: | Clock |
| Frekans - Max: | 3.76GHz |
| Bölücü / Çarpan: | Yes/Yes |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | No/Yes |
| Açıklama: | IC RF FREQ SYNTHESIZER 32WQFN |
| Email: | [email protected] |