satın almak BYCHPS ile LNX2W152MSEF
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Dizi: | LNX |
| titrek elektrik akımı: | 5.4A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | 493-9151 LNX2W152MSEF-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LNX2W152MSEF |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.866" (22.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.449" (113.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1500µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 1500µF |