satın almak BYCHPS ile LP2981AIM5-3.6/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.6V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 16V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.2V @ 100mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Diğer isimler: | LP2981AIM5-3.6/NOPBTR LP2981AIM536NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP2981AIM5-3.6/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.6V 100mA SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.6V 0.1A SOT23-5 |
| Akım - Çıkış: | 100mA |
| Akım - Limiti (Min): | 150mA |