satın almak BYCHPS ile LP2981AIM5-4.7/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 4.7V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 16V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.2V @ 100mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Diğer isimler: | LP2981AIM5-4.7 LP2981AIM5-4.7/NOPBTR LP2981AIM5-4.7TR LP2981AIM5-4.7TR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LP2981AIM5-4.7/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 4.7V 100mA SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 4.7V 0.1A SOT23-5 |
| Akım - Çıkış: | 100mA |
| Akım - Limiti (Min): | 150mA |