satın almak BYCHPS ile LP38858S-0.8/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.8V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.13V @ 1.5A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DDPAK/TO-263-5 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Diğer isimler: | *LP38858S-0.8/NOPB LP38858S08NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | LP38858S-0.8/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 0.8V 1.5A DDPAK/TO-263-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 0.8V 1.5A TO263-5 |
| Akım - Çıkış: | 1.5A |