satın almak BYCHPS ile LT1109CZ-5#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 3V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 20V |
| Topoloji: | Boost |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-92-3 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1109CZ-5#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Up |
| Frekans - Anahtarlama: | 120kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 2A (Switch) TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Açıklama: | IC REG BOOST 5V 2A TO92-3 |
| Akım - Çıkış: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |