satın almak BYCHPS ile LT1491AIDHC#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2 V ~ 44 V, ±1 V ~ 22 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 285µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-DFN-EP (5x3) |
| Dönüş oranı: | 0.07 V/µs |
| Dizi: | Over-The-Top® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1491AIDHC#PBF |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 200kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-DFN-EP (5x3) |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 200KHZ RRO 16DFN |
| Güncel - Tedarik: | 50µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 25mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 1nA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |