satın almak BYCHPS ile LT1997IMS-3#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 3 V ~ 50 V, ±1.5V ~ 25 V |
|---|---|
| Dönüş oranı: | 0.75 V/µs |
| Dizi: | - |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LT1997IMS-3#TRPBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail |
| Açıklama: | IC OP AMP RR 1.1MHZ 14DFN |
| Güncel - Tedarik: | 350µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 28mA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | 1.1MHz |
| Email: | [email protected] |